Szczególnie Polecamy
Manewrowanie jachtem na silniku
Cena: 320 PLN
Termin szkolenia: 2010-10-02 - 2010-10-03
Puerto Madryn - Falklandy - Ushuaia
Cena: 8850 PLN
Termin rejsu: 2010-10-16 - 2010-11-05
Najbliższe Rejsy
Wodospady Rzeki Krka i Błękitna Grota
Sibenik - Kastela
Cena: 1999 PLN
Termin rejsu: 2010-07-31 - 2010-08-07
Wodospady Rzeki Krka i Błękitna Grota [wersja lux]
Sibenik - Kastela
Cena: 2199 PLN
Termin rejsu: 2010-07-31 - 2010-08-07
Wyspy Południowej Dalmacji
Kastela - Sibenik
Cena: 1999 PLN
Termin rejsu: 2010-07-31 - 2010-08-07
Najbliższe Szkolenia
Manewrowanie jachtem na silniku
Cena: 320 PLN
Termin szkolenia: 2010-09-25 - 2010-09-26
Manewrowanie jachtem na silniku
Cena: 320 PLN
Termin szkolenia: 2010-10-02 - 2010-10-03
Rejsy
Lofoty i Narvik
Bodo – Å – Reine – Svolvaer – Trollfiord – Narvik – Hellemofiord – Bodo
[T 02]
Wszyscy Uczestnicy rejsu są obligatoryjnie ubezpieczeni – polisa turystyczna 10.000 euro KL i 7.000 zł NNW. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z rejsu zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia
JAK SIĘ ZAPISAĆ
Aby zapisać się na rejs, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny po kliknięciu linku Zapisz się na rejs). Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, otrzymacie Państwo mailem ZGŁOSZENIE-UMOWĘ o udział w rejsie i WARUNKI UCZESTNICTWA. Miejsce na jachcie gwarantujemy po podpisaniu i odesłaniu tych dokumentów na adres siedziby naszej firmy oraz dokonaniu wpłaty zaliczki w wysokości 30% ceny rejsu, nie mniej niż 500,00 zł. Wpłata pozostałej części należności za rejs powinna być dokonana najpóźniej na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
INFORMACJE DODATKOWE
Do obowiązków Uczestników należy branie czynnego udziału w czynnościach związanych z prowadzeniem jachtu, a wyznaczanych przez Kapitana Jachtu, takich jak: wachty, obserwacje, przygotowywanie posiłków, utrzymanie porządku na jachcie.
Od uczestników rejsu nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, prowadzeniem jachtu zajmuje się wykwalifikowany skipper (Kapitan Jachtu).
Podczas rejsu Kapitan Jachtu przeprowadzi szkolenie z obsługi urządzeń znajdujących się na jachcie oraz z zakresu nawigacji, locji i ratownictwa. Zakres przeprowadzonego w trakcie rejsu szkolenia będzie obejmować w szczególności: czytanie map morskich; posługiwanie się pomocami nawigacyjnymi – spisy świateł, locje; obsługę odbiorników GPS; podstawowe sposoby prowadzenia nawigacji w oparciu o nawigację satelitarną; podstawy prawa drogi oraz MPZZM; obsługę środków ratunkowych znajdujących się na jachcie. Dokładny zakres materiału będzie zależny od posiadanej przez Uczestników wiedzy.
Na życzenie Uczestnika po zakończeniu rejsu Kapitan Jachtu wystawi Uczestnikowi Opinię wraz z Wyciągiem z Dziennika Jachtowego, które stanowią dokument potwierdzający odbycie stażu.
Podczas rejsu istnieje możliwość uzyskania patentu ISSA Qualified Crew.
UWAGA: Należy pamiętać, że jest to rejs morski, dlatego przedstawiony plan trasy jest ramowy i może ulec zmianie. Ostateczną decyzję co do trasy podejmuje Kapitan Jachtu. Będzie to zależne od warunków pogodowych i sprawności załogi (Uczestników rejsu).
Informujemy, że rejs odbędzie się niezależnie od liczby zapisanych Uczestników.
Na Skróty
- Rejsy Zawisza Czarnym
- Nowe wyprawy na Horn i Antarktyde
- Rejsy po Lofotach i na Nordkapp
- Turystyczne rejsy w Chorwacji
- Kursy manewrowania jachtem na silniku
- Warsztaty nawigacyjne
- Kursy na sternika jachtowego
- Korsyka i Elba - rejsy po słonecznej Italii
- Cyklady, Wyspy Jońskie, Kreta - rejsy turystyczne po Grecji
- Niedrogie rejsy po Bałtyku
- Staż na wodach pływowych
Pamiętnik Hornowca
Napisz do nas
Dodaj do ulubionych
Dla uczestników
Co zabrać na rejs
Wróć